ترسو

هر وقت که مذاکره می شود عده ای می‌گویند که ما می‌لرزیم؛ "خب به جهنم بروید یک جایی گرم برای خودتون پیدا کنید تا نلرزید".

این جمله قسمتی از سخنرانی رئیس جمهور مؤدب !ماست  .  

آیا جناب رئیس جرأت دارند با کسانی که نسبت به دست یابی ایران به انرژی هسته ای ابراز نگرانی می کنند هم با این ادبیات صحبت کنند؟!!!!!  مثلا میتونن به آمریکا بگن ، به جهنم ، برو یک جایی که نلرزی! عمرا!

چرا نسبت به نگرانی آمریکا ترجیح میده مذاکره کنه ، مدرک بده ، تضمین بده ، امضا بده،  تعلیق کنه  ، پلمپ کنه و هزار جور خم و راست شدن دیگه ! اما وقتی نوبت به نگرانان داخلی میرسه ، شروع می کنه به فحاشی و بددهنی ؟!!!! مذاکره که هیچ ! حاضر نیستند نمایندگان مجلس رو در جریان مذاکرات قرار بدن !

کتابهای زیادی درباره ی مذاکرات ده سال پیش هست ، که هم از طرف جناب رییس نگاشته شدن و هم از طرف مذاکره کنندگانشون ! خوبه جناب رئیس یه سر هم به اونها بزنه !

راستی کجا بریم که نلرزیم ؟ یا باید بریم بغل امریکا و اسرائیل و 1+5 ، که اونوقت باید از ترس هسته ای شدن و پیشرفت ایران بلرزیم ، یا تو همین جمهوری اسلامی ایران بمونیم و از ترس بر باد رفتن زحمات گذشتگان بلرزیم ! یا هم یه چیزی بشیم تو مایه های هویج و سیب زمینی! 

در ضمن جناب پریزدنت ، یکساله اینقدر از کوره درفته و چاک دهان مبارک را گشوده اند به درافشانی ، 3 سال دیگه حتما دهان منتقد را مورد تفقد قرار داده و ... رسما گل می گیرند ! البته اگه مغز ایشان را با یک گلوله شخم نزده باشند! گویا دیگر ادب مرد به ز دولت او نیست!

/ 0 نظر / 13 بازدید