آرامش من فدای پورشه ی تو !

دیروز که برادرم رفته بود بیمه (برای کارهای ماشینش که خود به خود موتورش آتیش گرفته بود) یه ماشین خارجکی دیده که از پشت باهاش تصادف کرده بودند . نمی دونم مازراتی گفت یا یه چیز دیگه ! اینطور که می گفت ، بیمه تا 5 میلیون تومان ، بیمه ی بدنه رو میده ، در حالی که خرج اون ماشین حداقل 50 میلیون بوده !

فکر کنید یه ماشین پراید ، سمند و پژویی چیزی که مردم عادی سوارش میشن ، بهش زده باشه ! بیچاره باید زندگیشو بفروشه تا از پس خسارتی که زده بربیاد! تصادف هم که اتفاقه دیگه می افته ! بالاخره تقریبا همه تو عمرشون یه بار تصادف می کنن!-حالا بگو تصادف کوچیک-

بودن اینجور ماشینهای میلیاردی تو خیابونها ، غیر از اینکه حس بدبختی و عقب موندگی و حسرت به مردم کوچه و خیابون میده ، بدبختشون هم می کنه ! کسی که با ماشین 20 -30 -40 میلیونیش تو خیابون داره حرکت می کنه ، باید نگرانی اینم داشته باشه که نکنه یه وقت به این ماشینها نزدیک بشم ! من که تو خیابون یه ماشین مدل بالا میبینم ، استرس می گیرم که نکنه یه وقت خدای نکرده کوچکترین تماسی باهاش داشته باشم !

از عزیزی شنیدم که تو خیابون سربازی با ماشین  وانت داغون زده بود به پورشه ی آقایی ! سرباز پیاده شده بود ، نشسته بود رو زمین و دو دستی میزد تو سرش ! 

ما مردم معمولی باید آرامشمون رو هم فدای تجملات این حضرات بکنیم !

/ 0 نظر / 9 بازدید