در انتظار "افق" نو

شبکه  "افق " از دیروز آغاز به کار کرده ، گویا قراره دغدغه ی فرهنگی داشته باشند گردانندگان این شبکه . امیدوارم همینطوری باشه که میگن.  معرفی برنامه هاش که امیدوار کننده است. در روزها و ماههای آینده این شبکه رو رصد می کنیم . انشاءالله که "افق"یه اتفاق خوب باشه برای تلویزیون بی خاصیت ایران با برنامه های باری به هر جهتش!!!

و خدا کنه مسئولین صدا و سیما توان و تحمل و سعه ی صدر شنیدن حرفهای جدید و جدی رو داشته باشند!!! و بعد از مدتی افق هم به جمع شبکه های خنثی اضافه نشه!(آمین)

/ 3 نظر / 7 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی وبلاگ خوب و جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، برای مطالب زیر دعوت شده اید: ********** [گل][گل] سه داستان زیبا و خواندنی به مناسبت این ایام [گل][گل] ## تفسیر چشم و گوش و قلب در کلام امام حسین(ع) ## نان خشک و گوهر در شکم ## گرامی داشتن زائر حضرت ابوالفضل(ع) *********** [گل] رفع چهار بحران و گرفتاری مهم با چهار راهکار ارزشمند [گل] *********** کسانی که اهل حجامت هستند بخوانند: [گل][گل] بهترین روز حجامت در سال ۱۳۹۳ [گل][گل] ## سالنمای حجامت 1393 نیز تقدیم شده است. *********** [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] # ثواب بسیار عظیم روزه ماه شعبان # سه اثر فجیع برای موسیقی و غنا # قسم دروغ این آثار مخرّب را دارد *********** [گل]دو داستان زیبا و خواندنی[گل] ## جزاى بدگمانى به شوهر ## بیرون آوردن النگوى عروس از دریا *********** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

محمد مرادپور

سلام پستی به مناسبت روز جهانی محیط زیست آماده کردم،خوشحال میشم نظر شما رو بدونم. پیشاپیش از حضورتون تشکر می کنم[گل]