غزه رمز العزه

این متن رو دکتر بیضایی توی اسکالپل منتشر کردن ، به علت جامعیت و زیبایی متن ، عینا باز نشرش می کنم !

تقدیم به رزمندگان مقاومت اسلامی

قبل از هر چیز،

سلام بر هر مظلومی که نتوانستیم یاریش کنیم و نفرین به هر ظالمی که نتوانستیم به حسابش برسیم.این جمله، فرازی از وصیتنامه شهیدی است که نام او را بخاطر ندارم. دانش آموز که بودم، آنرا بر دیوار یک کتابفروشی در تبریز خوانده بودم. هر چه هست، این جمله از جبهه خمینی (ره) صادر شده و معنی آن این است که اگر ظلمی حتی به وسعت کره زمین گسترده شود، ما جبهه خود را به اندازه کره زمین گسترش خواهیم داد.

اما بعد:

در حالیکه رسانه‌های عربی و در رأس آنها BBC عربی، العربیة و الجزیرة این روزها به صرافت افتاده‌اند تا آبروی اسرائیل را بخرند، ما برآنیم تا نگذاریم آبرویی برای اسرائیل باقی بماند. رهبر ما مؤدبترین انسان دنیاست اما در سخنرانی‌ رسمی خود اسرائیل را سگ خطاب می‌کند و این یعنی ما اسرائیل را داخل آدم حساب نمی‌کنیم. ادبیات انقلاب اسلامی از فرمایشات و کلمات رهبر انقلاب مایه می‌گیرد. همانطور که امام (ره) هر چه فرموده است جزو ادبیات انقلاب اسلامی است. در ادبیات انقلاب اسلامی، اسرائیل «سگ هار» آمریکا و «غده سرطانی» است. ما به هر طریق ممکن، آبروی اسرائیل و موجودیت آنرا تهدید خواهیم کرد؛ با گفتن، با نوشتن، با شعار دادن، با راهپیمایی، با تجمع، با حمایت معنوی از مظلوم، با پول خرج کردن، با تسلیح مقاومت، با گرفتن طرف بشار اسد در سوریه و گرفتن طرف حزب‌الله در لبنان، با حمایت از حماس و جهاد اسلامی و سرایا القدس در غزه و با حمایت از نوری مالکی در عراق و هر فرد و سازمان و حزب و دسته و گروه دیگری که با اسرائیل درگیر شود یا روی کار آمدنش یا وجودش به ضرر اسرائیل باشد. ما اسرائیل را شر مطلق می‌دانیم و بقول امام موسی صدر اگر اسرائیل با شیطان درگیر شود کنار شیطان خواهیم ایستاد. ما هیمنه ارتش اسرائیل را با تقویت کردن مقاومت اسلامی به باد خواهیم داد و البته همانطور که «حاج قاسم» در پیام به رزمندگان مقاومت اسلامی وعده کرده است، در وقت مناسب جام خشم خود را بر سر صهیونیست‌ها خالی خواهیم کرد. ما شیعه علی بن ابیطالب (ع) هستیم و تا آخرین نفس پای کار وصیت مولا هستیم که «کونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا» و به کوری چشم سعودی‌ها که محموله کفن به غزه می‌فرستند اما برای سرکوب بیداری اسلامی در بحرین ستون زرهی دارند، غزه را از فشنگ تا موشک با تسلیحات ایرانی مسلح کرده‌ایم و بزودی کرانه باختری را هم به فرمان امام خامنه‌ای (روحی فداه) مسلح خواهیم کرد.

همین دیروز «خمینی‌چی*»های بازار تبریز، هزینه ۲۰۰ قبضه سلاح برای تسلیح کرانه باختری را متقبل شدند. اصولا ما در تسلیح انتفاضه با سنگ و تیرکمان و فلاخن هم نقش داشته‌ایم اگرنه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، دیپلمات‌های کراوات بسته‌ عرب که بقول شهید چمران روزها برای فلسطین پای میز مذاکره می‌رفتند و شب‌‌ها در کاباره‌ها بودند یک بار هم دستشان از جیب‌شان برای نواختن یک سیلی به صورت اسرائیل بیرون نیامد. و نتیجه آن امروز این است که در هفته سوم همین جنگ، تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند کاری را که مقاومت انجام داد تا کنون هیچ ارتش عربی انجام نداده بود.

هیمنه نظامی اسرائیل هیچگاه تا این حد تحقیر نشده بود. چند ماه قبل، «آلوف آمیر ایشیل» فرمانده نیروی هوایی ارتش اسرائیل گفته بود نیروی هوایی در سطحی از آمادگی قرار دارد که اگر اسرائیل درگیر جنگ شد، اگر این جنگ در لبنان باشد ظرف ۲۴ ساعت و اگر در غزه باشد ظرف ۱۲ ساعت قادر است به آن خاتمه دهد. امروز ۳۳ روز از ورود نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه‌ می‌گذرد و رسما از ساعت دوازدهم و یک دقیقه، هیمنه ارتش اسرائیل و آبروی آن بر باد رفته است. عمق تحقیر شدن ارتش اسرائیل غیر قابل اندازه‌گیری است چون اینجا صحبت از غزه‌ای است که یک باریکه ساحلی مسطح است که در محاصره کامل قرار دارد. ارتش اسرائیل زورش تا امروز فقط به کودکان غزه رسیده و اسطوره ارتش شکست ناپذیر، امروز کشک است! نظامیان صهیونیست برای ورود به غزه می‌توانند پشت هواپیماها و تانک‌های خود پناه بگیرند اما وقتی کار به درگیری با رزمندگان مقاومت اسلامی می‌رسد، یا از معرکه می‌گریزند و از پشت تیر می‌خورند و روی برانکارد بر روی شکم می‌خوابند و یا می‌مانند و جلوی شلوارشان خیس می‌شود!

گنبد آهنین اسرائیل هم آنقدر درز دارد که کمک ۲۲۵ میلیون دلاری آمریکا هم دیگر نمی‌تواند آنرا وصله کند. ۲۹۰۰ موشک مقاومت که از تمام مساحت غزه شلیک شده‌ است برای افراد غیر نظامی فقط یک آمار رسانه‌ای است. اما خارج از رسانه، ۲۹۰۰ موشک یعنی ساخت، انتقال، نصب، پنهان سازی، نگهداری، توزیع، حفاظت امنیتی و در آخر شلیک. و اینهمه مقابل چشم دستگاه اطلاعاتی و نظامی اسرائیل صورت گرفته است. ارتش اسرائیل بعد از جنگ ۲۰۰۶ لبنان و ۲۰۰۸ غزه کمیته‌ای بنام وینوگراد تشکیل داد و از آن سال تا امروز در وضعیت تمرین، رزمایش، تسلیح و تجهیز و جمع آوری اطلاعات بسر می‌برد. کاری که در این ۸ سال انجام گرفته است، بعبارتی تأسیس یک ارتش جدید توانمند است. با این حال، تا این لحظه کسی نفهمیده است که چه هدفی برای این ارتش اعلام شده. ارتش اسرائیل جنگ ۳۳ روزه را با هدف حذف مقاومت، تسلیم سلاح مقاومت، اخراج مقاومت از جنوب یا حداقل از جنوب رود لیطانی و تسلیم بدون قید و شرط دو اسیر خود آغاز کرد، اما این بار هیچ هدف اعلام شده‌ای ندارد. برای اینکه از همان ابتدا از شکست خود می‌ترسد. تخریب تونل‌های حماس که نشد هدف چهارمین ارتش قدرتمند جهان! این هدف، یک هدف دم دستی است که اگر به آن دست پیدا کردند بگویند اهداف جنگ محقق شده و در جنگ پیروز شده‌اند. حقیقت این است که هدف اسرائیل همانطور که سید حسن نصرالله (زید عزه) در سخنرانی خود در روز قدس گفت، مشت‌های غزه و تمامی خون مقاومتی است که در رگهای اهل غزه جریان دارد. اگر «آیلت شاکد» نماینده زن پارلمان رژیم صهیونیستی می‌گوید که جنگ ما با حماس نیست و مادران فلسطینی را هم باید بکشیم چون مار پرورش داده‌اند، حقیقت داستان غزه را فاش بیان کرده است…

ادامه دارد

* «خمینی‌چی» در تبریز به طرفداران امام خمینی (ره) در اثنای انقلاب اسلامی گفته می‌شد

/ 0 نظر / 14 بازدید