کمک به ضمیر برای پیدا کردن مرجع خودش!

هر کس بسته به اینکه چه نظری درباره ی این یا هر دولتی داره ، تو یکی از این گروه ها جا می گیره:

  • الف- موافق :که خود تقسیم میشه به 3 گروه :

  •                  الف1: موافق موافق(خیلی موافق!)

  •                  الف2: موافق خاموش

  •                  الف3: موافق منتقد

  • ب- مخالف . این گروه هم تقسیم میشه به :

  •                 ب1: مخالف مخالف (خیلی مخالف!) 

  •                 ب2: مخالف خاموش 

  •                ب3:  مخالف منتقد

  • ج-بی نظر(بلانسبت همون هویج و سیب زمینی و چغندر ! بود و نبودشون یکیه - البته بلانسبت هویج و سیب زمینی و چغندر ، آخه اینا باز یه خاصیتی دارن !- پس درست مثل نمایندگانی که تو رأی گیری های مجلس رأی ممتنع میدن ! و اصلا معلوم نیست اگه نظری ندارن ، چرا نماینده شدن ! مگه کار نماینده غیر از نظر داشتن و رأی دادنه ؟!!! بگذریم!)

  • تبصره : الف2 و ب2 خاموش را میتوان در همان گروه ج ، جا داد!

با توجه به فرمایش دیروز جناب رئیس، که در تکمیل ، ماست مالی و ماله کشی فرمایشات گهربار پریروزشون- که قسمتی از اون در پست قبل اومد- و همچنین در جهت تنویر افکار عمومی و ایضا در جهت کمک به جناب ضمیر ، در جهت پیدا کردن مرجع خودش ، در جمله ی "به جهنم! برید یه جای گرم برای خودتون پیدا کنید !"  و از اونجایی که این ضمیر بدبخت از دیروز بیشتر سردرگم شده و مستأصل ، و نمیدونه دقیقا مرجعش کی یا کیا هستند ؛ بر آن شدیم به این ضمیر مادرمرده ، یه کمکی کنیم بلکه یک در دنیا و صد در آخرت خدا عوضمون بده !
در این فرمایشات افراد زیر از دایره ی مراجع ضمیر مذکور ، خارج شده اند :

نقطه مقابل بزدلان ، یعنی شیردلان ! دقیقا معلوم نیست شیردلان چه کسانی هستند ولی احتمالا و بنا به شواهد همان گروه الف 1: موافق موافقان یعنی سینه چاکان دولت باشند !

منتقدین و مخالفین: از اونجایی که مشخص نکردن کدوم مخالفین ، و ما می تونیم همه ی مخالفین رو از دایره ی مخاطبان جمله ی مذکور خارج کنیم ، ولی ما بنا بر احتیاط ، همان منتقدین را خارج می کنیم . یعنی گروه های:  الف3 و ب3 
تخریب کنندگان: از اونجایی که جنابشون فرمودن ، در برابر تخریب کنندگان هم باید از واژه های احسن استفاده کرد ، و خودتون انصاف میدین که جمله ی مذکور هر چند از جانب حسن صادر شده ولی به هیچ عنوان احسن نیست! با اغماض ، گروه ب1:مخالف مخالف یعنی تو مایه های دشمن ، رو هم از دایره ی مخاطبان خارج می کنیم!    
گروه اقلیتی که نه منتقدند ، نه مخالف ، که مشغول کارشکنی و تهمت و دروغ پراکنی هستند ! راستش این گروه رو نتونستیم جزء هیچکدام از گروهای 7گانه ی بالا قرار بدیم ، گروه الف که استغفرلله از تهمت و دروغگویی! گروه ج هم که بخار این کارها رو ندارن ، ب هم که مخالف و منتقدند! ولی از اونجایی که عالیجناب فرمودند در برابر اونها صبر و تحمل کرده و باز هم میکنه ! به هر حال ، هر کی هستن و نیستن ! لازم نیست جهنم برند!( از شما چه پنهان ذهنمان درباره ی مصداق این گروه به اوباما آن مرد مؤدب و باهوش !و دوستانشون میره !)  
رقبای سیاسی ، نمایندگان مجلس ، اساتید دانشگاه ، همه ی مردم اعم از زن و مرد و شهری و روستایی ، که جناب رئیس فرمودند از انتقاد اونها استقبال هم می کنند !(البته انشاءالله بعد از این !) پس تقریبا همه ی گروههای منتقد یک بار دیگر در این بند از مخاطب جمله ی مذکور بودن نجات پیدا می کنن!
همه ی مخالفین دولت (به هر دلیلی !) کسانی  که منافع خود را در این دولت نمی بینند و اساسا افرادی که قواعد بازی را در دنیای سیاست بلد نیستند ! هم بنا به فرموده ی جناب رئیس حق مخالفت و انتقاد دارند ! پس همه ی گروه ب :مخالفان ، کمپلت ! هم از دایره ی مخاطبان اون جمله خارج میشن ! 
اگر گروه ج را به مناسبت خاموش بودنشون از دایره مراجع ضمیر ، خارج کنیم ( آخه انصافه آدم رئیس باشه اونوقت تو یه سخنرانی مهم به این زبون بسته ها فحش بده ! )
نتیجه :
مخاطب جناب رئیس ، خورزوخان بوده ! ولا غیر !

 

/ 0 نظر / 38 بازدید